Zápisník slowakia.sk

Ako darovať originálny darček

by on Apr.09, 2006, under Erotika

Páni, určite ste sa stretli s problémom, čo si kúpiť svojej priateľke, manželke k sviatku. Podaktorí tento problém riešia svojsky a sebecky: kvety a bonboniéra. Tie časy, kedy táto kombinácia bola in sú už nenávratne preč. Kvety samozrejme potešia každú ženu, ale čím nahradiť tú bonboniéru? To chce myšlienku!

Originálne darčeky sú také, ktoré sa páčia aj Vám aj Jej. A to je dôležité! Pekné prekvapenie k takému bežnému sviatku môže byť napríklad pekné a kvalitné spodné prádlo. (Nehovoriac o tom, že sa to bude páčiť aj nám!) Tu ale prichádza problém (skoro) každého muža: nedostatok odvahy vkročiť do obchodu s dámskym spodným prádlom. Chce to nejakú prípravu, ale: D? SA TO ZVL?DNUŤ!

Na samom začiatku sa samozrejme treba dostatočne pripraviť. Čo to znamená? Vybudovať si predstavu, čo sa nám páči. Dobre nám môže poslúžiť internet. Každý výrobca spodného prádla má exkluzívnu stránku. Nájdete tam vždy aktuálny katalóg modelov. Stačí si len vybrať vhodný model. Pri výbere vždy zohľadnite aj to, čo sa vašej partnerke páči, alebo v čom sa cíti pohodlne. A treba mať na pamäti, že nie každá žena nosí s obľubou podväzkový pás!

Vybrať si vhodný model ale nie je všetko. Je treba zistiť ešte ten najdôležitejší údaj: veľkosť. Aj keď sa hovorí, že každý muž má v „dlani“ rozmery svojej družky, nie je to celkom pravda. Keď prídete do obchodu a začnete „ukázaním“ rozmerov, nikdy nič dobré nekúpite. Najjednoduchšie je zistiť si to z konkrétneho partnerkinho obľúbeného prádla. Jednoduché. V každom kuse prádla sa nachádza štítok s veľkosťou. Kódovanie nie je nič zložité. Ak potrebujete zistiť veľkosť podprsenky, tak sa pripravte na dvojmiestne číslo a písmenko. To číslo znamená obvod hrudníka pod prsiami, a to písmeno veľkosť košíčkov (táto informácia je pre úplných začiatočníkov). U nohavičiek to je jednoduchšie. Sú označované buď písmenkom veľkosti, alebo číslom.

A teraz sa už môžeme vybrať do obchodu. Netreba sa toho báť! Aj keď väčšinou v predajniach so spodným prádlom pracujú ženy. Veď aj v potravinách pracujú väčšinou ženy. Treba si nájsť ten obchod, kde predávajú nami zvolenú značku. Smelo a bez obáv môžete vkročiť do ktoréhokoľvek obchodu: dámy vás s radosťou obslúžia a tiež aj poradia. Ak nakupujete prvý krát a cítite sa nesmelí, tak sa snažte prísť do obchodu, keď je tam málo ľudí. Odvahu vám dodá aj fakt, že aj spodné prádlo je len obyčajný tovar. Nezabudnite si pri nákupe skontrolovať kvalitu tovaru. Občas sa môže stať, že šičkám niečo „ujde“.

A čo s už nakúpeným darčekom? Vyberte si vhodný obal. Pekná taška na darčeky je tiež perfektná voľba. Nezabudnite napísať blahoželanie a priložiť jeden kvet a malinkú čokoládu. Ak vaša partnerka rozbalí tento darček, a vy ste vybrali správne, určite ste urobili prvý krok k „oprášeniu“ vášho vzťahu.

Čo znamená pre ženu pekné spodné prádlo? Neopakovateľný pocit skrytej krásy, tajomstvo, o ktorom viete len vy dvaja. A to je vzrušujúce! Muži si kupujú spodné prádlo pre svoje partnerky hlavne preto, lebo ich vzrušuje to sladké tajomstvo, ktoré skrývajú. Časom každý vzťah zapadne prachom a každý pokus o oprášenie oddiali neznesiteľné sivé dni nudy.

A keď už darujeme… Darček nemusí znamenať výročie. Môžeme niečo maličké darovať hoci aj v stredu či štvrtok 😉


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!