Zápisník slowakia.sk

Popularita hviezdičiek

by on Dec.12, 2006, under Bulvár, Zábava

Každá narýchlo vypustená hviezdička rýchlo dohorí. Je to pravidlo, ktoré sa nedá zaprieť. Je to tak v prípade hviezdičiek ako sú v posledných týžd?och Britney Spears či Lindsay Lohan. V momente, že sa na ne svet nepozerá a ich tváričky sa neobjavujú na titulných stránkach časopisov, cítia sa byť zanedbané, až zabudnuté. Je to samozrejmé, že sú ochotné a schopné urobiť veľa, aby sa na tých titulných stránkach objavili znova.
Istý spôsob je objaviť sa na bulvárnych stránkach prostredníctvom paparazzov, ktorí sú úplne všade kde sa “žije” a lovia na všetky použiteľné detaily, čím pikantnejšie tým lepšie. Na internete sa len tak hemžia fotografie z posledných mesiacov.
Mohli sme vidieť hlboký dekolt Britney, či jej najintímnejšie miestečka ( 1 2 ) prípadne aj spoločné foto s Paris Hilton. Nikoho už neprekvapujú finty nechutne bohatej Paris, ktorá si svoje vnady na verejnosti nikdy neskrývala ( 1 2 3 ). Spoločne s nimi sa niekoľkokrát zabávala aj Lindsay Lohan a nemožno povedať ani o nej, že by sa ukrývala za hory oblečenia, či by sa obliekala cudne ( 1 2 ). Kto by chcel vidieť ešte viac, a nie len o spomínaných hviezdičkach, tým odporúčam do pozornosti stránku EGOTASTIC. Na spomínanej stránke nájdete fakt poriadne rozsiahlu zbierku “prešlapov” či intímností hviezd a hviezdičiek showbusinessu.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!