Zápisník slowakia.sk

Zábava

Nepodarené lúpežné prepadnutie

by on Sep.03, 2009, under Zaujímavosti, Zábava

Videli ste už lúpežné prepadnutie? Vo filme určite. Vbehnú lupiči do obchodu, každý sa vrieskajúc vrhne na zem, lupiči rozmlátia sklenené pulty, nahádžu šperky do vriec a zmiznú. Takto to býva v amerických filmoch. V skutočnosti to tak vždy ale nebýva, občas narazia aj na parádne pripravených obchodníkov.

Leave a Comment more...

Kam zmizli talenty?

by on Apr.22, 2009, under Zábava

Pamätáte si prednedávnom vysielanú reality show Slovensko má talent? Ja ešte tak troska hmlisto… Objavilo sa tam zopár šikovných ľudí, no nič svetoborné. Napriek tomu ale stále verím, že sa medzi nami pohybujú výnimočný ľudia, ako Susan Boyle – účastníčka show Britain’s got Talent 2009, či Paul Potts – účastník toho istého show spred pár rokov. Kde sa skrývali doteraz? Ako na tomto svete vlastne funguje vyhľadávanie talentov? Stačí pekná tvarička, ostatné už spraví propaganda a elektronika. Pozrite si ako oddych nasledujúce videá.

Leave a Comment more...

Odvážne klipy

by on Jan.16, 2009, under Erotika, Zábava

Dnes sa už nikto búriť nad naskrývanou erotikou vo videoklipoch asi nebude. Dúfam, že sa aj Vám budú páčiť.

Leave a Comment more...

3 prasiatká a Veľký Zlý Vlk

by on Oct.08, 2008, under Zábava

Moja generácia sa dobre pamätá na začiatok 90. rokov, a na plastelínový klip k pesničke 3 Little Pigs skupiny Green Jelly. V tom čase ho vysielali na MTV každu chvíľu, dnes sa už ten klip dosť pracne hľadá. Mne sa to našťastie podarilo, dokonca v celkom dobrej kvalite. Tak sa teda pohodlne posaďťe a rozprávka sa môže začať!

Leave a Comment more...

Najsexi konzola

by on Jul.18, 2008, under Hry, Zábava

To ste ešte nepočuli že? Môže byt hracia konzola sexi? Ja si myslím, že ano. Neveríte mi? Tak kliknite SEM!

Darujte svojej priateľke alebo manželke Nintendo Wii a presvedčíte sa sami! 😉

Leave a Comment more...

Cenzúra

by on Jun.13, 2008, under Zábava

Určite sa už každému stalo, že natrafil na internete na zaujímavé video s krásnymi ženami. Väčšinou sa ale radosť z krásnych tiel stane obeťou cenzúry. Pekné telá znetvorí “rozpixlovaný” alebo tmavý štvorček. A je hneď po zábave.

Cenzúra môže byť ale aj zábavná. Ako je to možné? No predsa TAKTO!

Leave a Comment more...

Dvojčatá

by on Oct.22, 2007, under Zábava

Stretli ste sa už niekedy s dvojčatami? Určite. Ja som s nimi bol celý život v kontakte, veď v našej rodine ich máme hneď niekoľko.

Ak sa dobre zhodnú, dokážu vyrobiť nejednu zábavnú situáciu. Niekedy samozrejme aj nechtiac. No ale keď sa poriadne zohrajú, určite Vás dostanú. Ako v tomto klipe:

Leave a Comment more...

Skrytá kamera

by on Aug.23, 2007, under Zábava

Určite mnohých z vás už niekto “napálil”. Či sa ale na práve taký kúsok odvážili, ako v tomto videu, si nemyslím. Odporúčam do pozornosti aj Pročkovi!

Leave a Comment more...

Jednoducho Superstar

by on Jul.23, 2007, under Zábava

Znova sa konali na Slovensku kastingy v treťom pokračovaní Slovensko hľadá Superstar. Zatiaľ sme z toho ešte skoro nič nevideli, ale dokážem si živo predstaviť tú srandu, ktorá sa konala na kastingoch. Určite budeme mať znova talentovaných a menej talentovaných spevákov, no a v neposlednom rade aj perfektnú Hviezdnu rotu. Jedno ale určite viem. Túto Superstar nikto u nás neprekoná:

Leave a Comment more...

Krv a mäso

by on Jun.13, 2007, under Hry, Počítače, Zábava

?no, bude reč o upíroch a vlkodlakoch. Koho by nefascinoval svet temnôt, nadprirodzené sily, nesmrteľnosť… Inšpirovala sa tým aj spoločnosť Gameforge a vytvorila online hru Bitefight.

Bitefight je browserová ilustrovaná RPG. Aby si si ju zahral nepotrebuješ si nič sťahovať alebo si inštalovať, stačí si na serveri vytvoriť profil a hráš. V hre proti sebe bojujú dve rasy – upíry a vlkodlaci (skoro ako vo filme Underworld), no a samozrejme ako sa patrí, spoločnými silami riedia aj populáciu. Spočiatku nemáš nič, len svoj pozemok bez úkrytu, ktorý si musíš ale vybudovať sám. Potrebuješ na to dosť veľa zlata. Zlato sa dá buď zarobiť, alebo získať v boji či pri love od obetí. Zlata potrebuješ stále viac, lebo rozšírenia, tréning, zbrane… to všetko stojí peniaze a všetko je potrebné.
Hru je možné aj predplatiť, sprístupnia sa tým ďalšie bonusy a možnosti. Zatiaľ som ale na slovenskom serveri neobjavil možnosť platenia.

A čo ďalej, neostáva nič iné, ako si hru vyskúšať. Ak sa tak rozhodneš, pridaj sa ku klanu BS.SK.

A čo ešte na záver? Chceš byť kúsnutý(á) upírom? Klikni teda SEM!

Leave a Comment more...

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!