Zápisník slowakia.sk

Vzťahy

Odvážne klipy

by on Jan.16, 2009, under Erotika, Zábava

Dnes sa už nikto búriť nad naskrývanou erotikou vo videoklipoch asi nebude. Dúfam, že sa aj Vám budú páčiť.

Leave a Comment more...

Mládež, budúcnosť naša…

by on Apr.17, 2007, under Vzťahy

Dnes mám moralistickú náladu. Nespôsobuje to žiadna konštelácia hviezd, nemyslite si. Chcem sa s vami podeliť o moje aktuálne zážitky. Proste mám náladu si vyvaliť na vás nejaké fakty na jednu tému: decká + alkohol, drogy, tabak…
V poslednom čase sa veľmi často stretávam čerstvých teenagerov – veková kategória 11 – 14 rokov – s flaškou (žiadna limonáda!) alebo cigaretou v ruke. Vždy si potom pomyslím na “svoju dobu” a na to, že sme sa nemohli oddávať “podobným radostiam.” Bolo dosť obtiažne legálne si zohnať flašu alkoholu a museli sme mať v zálohe nejakého staršie vyzerajúceho kamaráta. To isté platilo aj na tabakové výrobky. Takže také párty nebolo až tak ľahké “roztočiť.” Dnes to je už ináč… (continue reading…)

Leave a Comment more...

Ako darovať originálny darček

by on Apr.09, 2006, under Erotika

Páni, určite ste sa stretli s problémom, čo si kúpiť svojej priateľke, manželke k sviatku. Podaktorí tento problém riešia svojsky a sebecky: kvety a bonboniéra. Tie časy, kedy táto kombinácia bola in sú už nenávratne preč. Kvety samozrejme potešia každú ženu, ale čím nahradiť tú bonboniéru? To chce myšlienku!

Originálne darčeky sú také, ktoré sa páčia aj Vám aj Jej. A to je dôležité! Pekné prekvapenie k takému bežnému sviatku môže byť napríklad pekné a kvalitné spodné prádlo. (Nehovoriac o tom, že sa to bude páčiť aj nám!) Tu ale prichádza problém (skoro) každého muža: nedostatok odvahy vkročiť do obchodu s dámskym spodným prádlom. Chce to nejakú prípravu, ale: D? SA TO ZVL?DNUŤ!

(continue reading…)

Leave a Comment more...

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!