Zápisník slowakia.sk

Kino

Piráti Karibiku 2

by on Jun.20, 2006, under Kino

?no! Jack Sparrow sa vracia! Do kín onedlho (7. júla) príde druhá časť úspešného filmu o pirátoch, nadprirodzených tvoroch, rozprávkových pokladoch a láske. Po podarenej prvej časti, v ktorej sa na našich hrdinov vrhali nesmrtelný piráti sa dokončuje druhá časť, v ktorej naši hrdinovi musia zápasiť s legendárnym pirátskym kapitánom Daveym Jonesom – napoly chobotnicou a napoly človekom – a jeho pirátmi. Ak sa už neviete doškať premiéry, tak si pozrite |UPÚTAVKU1| a |UPÚTAVKU2|.

Podľa najnovších informácií pre skalných prívržencov a fanúšikov pirátov uvádzam, že sa už natáča tretia časť!

2 Comments more...

Ghost Rider

by on May.25, 2006, under Kino

Sony Pictures a Marvel ohlásili nový projekt: film Ghost Rider. Do našich kín by mal doraziť koncom marca 2007. Ak chcete vidieť ukážku, pozrite si UPÚTAVKU. Hlavnú úlohu hrá vynikajúci Nicolas Cage, Wes Bentley, Eva Mendes, Peter Fonda a ďalší. Je to ďalší film podľa úspešných comicsov od Marvela (viď. X-Men, Elektra, Spiderman…).

Mladý motocyklový kaskadér Johnny Blaze (N. Cage) predá svoju dušu a svoju lásku k Roxane (E. Mendes) Mephistotelovi (P. Fonda), aby zachránil svojho umierajúceho otca. Po rokoch sa Johnny stretáva s Roxane – teraz úspešnou reportérkou – a Mephistotelom, ktorý mu ponúkne vrátenie jeho duše, ak sa stane obávaným pomstiteľom a bojovníkom za spravodlivosť – Ghost Riderom. Mephistoteles poverí Ghost Ridera porazením Blackhearta, Mephistotelovho syna, ktorý chce svojho otca zavrhnúť a obsadiť jeho miesto, aby mohol vytvoriť nové peklo – hroznejšie, ako to terajšie. Podarí sa dobru zvíťaziť znova nad zlom?

Leave a Comment more...

X-Men III – The last stand

by on May.09, 2006, under Kino

Pamätáte sa na Wolverina? Zažili sme jeho kovové pazúry už dvakrát. Pamätáte si aj ostatných mutantov? Rogue, Storm, Pyro, Cyclops, profesor Xavier, Magneto, Mystique a ďalší sa už tretíkrát púšťajú do boja za prežitie. Nové pokračovanie príbehu výnimočných mutantov prichádza do kín koncom mája 2006. Predstavu o novom pokračovaní získate na webe o filme X-Men III: The last stand, prípadne si pozrite upútavku na film.
A pre toho, kto počuje názov X-Men prvý krát si zrekapitulujme príbeh.

(continue reading…)

Leave a Comment more...

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!